Imbir może być idealnym leczenie chorób zapalnych jelit

Tutaj opowieść o niektórych badań medycznychTutaj opowieść o niektórych badań medycznych

który rozpoczyna się, a nie na płytce Petriego lub w laboratorium naczelnych, ale i rynek rolny.To miejsce, gdzie naukowcy w Gruzji znaleźli zapas imbiru – sękaty korzeń jest używany w wielu kulturach na smaku kimchi, sushi, zupa, sałatka, makaron i herbatę, a także jako naturalnego lekarstwa brać gdy nudności, bóle stawów i innych chorób.

Mieli pomysł, że imbir wydana w mikroskopijne cząsteczki może być przydatny w leczeniu chorób zapalnych jelit, takich jak choroba leśniowskiego-Crohna i wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Jak się okazało, mieli rację.

Według danych opublikowanych w czasopiśmie biomaterials, naukowcy ze stanu Georgia Instytut nauk biomedycznych i Atlanta weteranów spraw centrum medyczne w mieście Decatur w stanie Georgia, okazało się, że imbir pokrojony w małą część szerokości ludzkiego włosa skuteczne, ukierunkowane jelitach myszy. Ponadto, Leczenie nie uszkodzić gryzonie.

„Nanocząstki, pochodzące z jadalnych imbiru stanowią nowy mechanizm naturalnego porodu do poprawy (zapalna choroba jelit) profilaktyka i leczenie”, piszą. Imbir jako nanocząstek .Naukowcy Gruzja początku, jak można, jeśli przyniósł imbir do domu z rynku. Oni w blenderze.Ale następnie umieścili go w wirówce, że złamał jego rozmiar jest tak mały, że 300 cząstek imbir może zmieścić się w szerokości włosów. A potem karmili myszy.

Okazało się, że  cząstki imbiru zostały wchłonięteOkazało się, że cząstki imbiru zostały wchłonięte

przez komórki błony śluzowej jelit myszy, zmniejszając ostrego zapalenia jelita grubego i profilaktyka przewlekłych i rakotwórczych zapalenie jelita grubego. Oni powiedzieli, że oni także pomagają zmniejszyć stan zapalny poprzez zwiększenie poziomu białka, co z nim walczyć i obniżenie poziomu białek, które powodują jej. Zalety naturalnego leku .Naukowcy podkreślali, że imbir ma dodatkowe korzyści nietoksyczne i obfite. Jego produkcję jako lekarstwa nie ogranicza się, jak w przypadku wielu syntetycznymi lekami, powiedzieli.

Imbir od dawna reklamowany jako naturalny leczenia różnych chorób. Obrońcy mówią, że to pomaga: Spokojny nudności i wymioty, w tym w wyniku chemioterapii .Chronić przewód pokarmowy ,Złagodzić ból migreny ,Chronić przed uszkodzeniem w wyniku promieniowania uv docierającego do Leczenie bólu w mięśniach .Zmniejszyć ból spowodowany zapaleniem stawów Poprawiają wchłanianie podstawowych składników odżywczych Ograniczenia emisji niektórych substancji chemicznych, które mogą uszkodzić mózg

Możesz dowiedzieć się więcej o badaniach naukowych na tutajOkazało się, że cząstki imbiru zostały wchłonięte

Instytucjami opieki zdrowotnej i bardziej ostrożny o korzyściach płynących z alternatywnych dodatków, takich jak imbir. Ostrzegają, że użytkownicy muszą upewnić się, że dodatki nie przeszkadzają jakieś leki, które biorą. Więcej na imbir

Badanie „jadalne imbir otrzymanych nanocząstek: nowatorskiego leczniczego podejście do profilaktyki i leczenia chorób zapalnych jelit oraz zapalenie jelita grubego-kojarzy raka” został opublikowany w Biomateriałach. Badania weteranów dział spraw Wiadomości napisał artykuł z opisem badania.

Narodowe instytuty zdrowia zarządzania suplementów diety przygotowała stronę pod nazwą „suplementy diety: co trzeba wiedzieć”. Narodowego instytutu Narodowego centrum opieki zdrowotnej na więcej i integrative opieki zdrowotnej jest strona imbir, który zauważa, że niektóre działania niepożądane związane z Ginger, gdy go w małych dawkach. Biblioteka zdrowia Providence oferuje Analizę korzystania z imbiru. Porozmawiaj ze swoim lekarzem o tym, czy warto i jak brać imbir jako uzupełnienie zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *